SINAV VE DERS PROGRAMLARINA GİREBİLMEK İÇİN ŞİFRE SIFIRLAMA İŞLEMLERİ

Merhaba

Öğrenci numaranızla daha önceden eduroam almışsanız ogrencino@ogr.akdeniz.edu.tr  hesabınız sizin aynı zamanda kurumsal eposta hesabınızdır.

Office365, Microsoft Azure, Teams. İmagine Servis ve SSLVPN hizmetlerinizden  eduroam (eposta) hesabınızla yararlanabilirsiniz.

Eğer eduroam (eposta ) şifrenizi unuttuysanızda Office365, Microsoft Azure, Teams. İmagine Servis ve SSLVPN’e de giremezsiniz.

Eduroam kullanıcı edinmek için veya daha önceden aldığınız ogrencino@ogr.akdeniz.edu.tr eduroam kullanıcı adınızın şifresini hatırlamıyorsanız

Bilgi işlem sayfasından ekampüs linkine yani aşağıdaki linke,

http://ekampus.akdeniz.edu.tr/

Eduroam basvuru formunu kullanarak eduroam hesabı (zaten office 365 hesabıdır) edinebilir veya var olan eduroam (eposta) hesabınızın şifresi değiştirilebilir.

Eduroam hesabıyla ilgili detaylı Bilgi için

http://eduroam.akdeniz.edu.tr/eduroam-baglanti-ayarlari

Office 365 e ve teams servisine giriş için bu eduroam (eposta) hesabı kullanılmaktadır.

https://portal.office.com

Diğer ayrıntılı bilgiler için

http://bim.akdeniz.edu.tr/

http://baum.akdeniz.edu.tr

http://bim.akdeniz.edu.tr/akdeniz-universitesi-ogrencileri-icin-office-365-hizmeti/

Emine ÇELİK

Bilgisayar İşletmeni

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

Tel  0 242 227 44 00 / 1420

Eposta:bimdestek@akdeniz.edu.tr

0

Misyon

Eğitim, öğretim ve araştırma faaliyetlerini uluslararası standartlarda yürüterek, teorik bilgilerin yanısıra uygulamaya yönelik öğretim sistemini esas alarak hukuk bilgisine sahip insanlar yetiştirmek ve mezunlarımızın adalet, yargı ve hukuk sistemimizin çeşitli kademelerinde görev yapacak donanımda olmalarını temin etmek.

Vizyon

Ulusal ve uluslararası düzlemde, alanında gurur duyulan, sürekli gelişmeyi ilke edinen, vereceği eğitim ve öğretimle ülkemizin hukuk ve adalet alanlarında eleman yetiştiren en iyi Adalet Meslek Yüksekokullarından biri olmak başlıca hedefimizdir. Yüksekokulumuzun bünyesinde kaliteli bir eğitim-öğretim oluşturarak temel değer ve ilkelerimiz ışığında ilimiz ve bölgemiz ile ilgili kalkınma programlarına katkıda bulunmaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi Adalet MYO
Merkezi Yerleşke, Dumlupınar Bulvarı, Merkezi, 07058, Konyaaltı, ANTALYA
Tel: +90 242 310 64 64
Tel: +90 242 310 64 64 - Faks