FİNAL SINAVI İTİRAZ İŞLEMLERİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU

Final Sınav itiraz işlemleri 8 Temmuz 2020 tarihi 23:59’a kadar aşağıdaki linkten yapılabilecektir. 

Sınav itiraz başvuruları ilgili birim sekreterlerinin mail adreslerine gönderilecek olup, sınav itiraz işlemleri ilgili dersi veren öğretim elemanı, bölüm başkanı veya bölüm koordinatörü tarafından değerlendirildikten sonra gerekli işlemler yapılacaktır.

http://sinavislem.akdeniz.edu.tr/notitiraz.aspx

0

Misyon

Eğitim, öğretim ve araştırma faaliyetlerini uluslararası standartlarda yürüterek, teorik bilgilerin yanısıra uygulamaya yönelik öğretim sistemini esas alarak hukuk bilgisine sahip insanlar yetiştirmek ve mezunlarımızın adalet, yargı ve hukuk sistemimizin çeşitli kademelerinde görev yapacak donanımda olmalarını temin etmek.

Vizyon

Ulusal ve uluslararası düzlemde, alanında gurur duyulan, sürekli gelişmeyi ilke edinen, vereceği eğitim ve öğretimle ülkemizin hukuk ve adalet alanlarında eleman yetiştiren en iyi Adalet Meslek Yüksekokullarından biri olmak başlıca hedefimizdir. Yüksekokulumuzun bünyesinde kaliteli bir eğitim-öğretim oluşturarak temel değer ve ilkelerimiz ışığında ilimiz ve bölgemiz ile ilgili kalkınma programlarına katkıda bulunmaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi Adalet MYO
Merkezi Yerleşke, Dumlupınar Bulvarı, Merkezi, 07058, Konyaaltı, ANTALYA
Tel: +90 242 310 64 64
Tel: +90 242 310 64 64 - Faks