ARA SINAV NOTLARINA İTİRAZ YADA MAZERET BAŞVURUSU DUYURUSU

Değerli Arkadaşlar,

 Ara sınav  notlarına itiraz etmek isteyen ya da mazeret sınavından yaralanmak isteyen öğrencilerin OBS den online başvuru yapmalarını sağladık. Öğrencilerin başvurularına resmi işlem yapabilmeniz için sizin epostalarınıza yönlendirdik. Dolayısıyla epostalarınızı sürekli kontrol ediniz. Posta kutusunu da geçmiş epostalarınızı silerek ya da indirerek boş tutunuz. Hepinize sağlıklı günler dilerim.

0

Misyon

Eğitim, öğretim ve araştırma faaliyetlerini uluslararası standartlarda yürüterek, teorik bilgilerin yanısıra uygulamaya yönelik öğretim sistemini esas alarak hukuk bilgisine sahip insanlar yetiştirmek ve mezunlarımızın adalet, yargı ve hukuk sistemimizin çeşitli kademelerinde görev yapacak donanımda olmalarını temin etmek.

Vizyon

Ulusal ve uluslararası düzlemde, alanında gurur duyulan, sürekli gelişmeyi ilke edinen, vereceği eğitim ve öğretimle ülkemizin hukuk ve adalet alanlarında eleman yetiştiren en iyi Adalet Meslek Yüksekokullarından biri olmak başlıca hedefimizdir. Yüksekokulumuzun bünyesinde kaliteli bir eğitim-öğretim oluşturarak temel değer ve ilkelerimiz ışığında ilimiz ve bölgemiz ile ilgili kalkınma programlarına katkıda bulunmaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi Adalet MYO
Merkezi Yerleşke, Dumlupınar Bulvarı, Merkezi, 07058, Konyaaltı, ANTALYA
Tel: +90 242 310 64 64
Tel: +90 242 310 64 64 - Faks