AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU 2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI 2547 SAYILI YÜKSEKÖĞRETİM KANUNUNUN 44 ÜNCÜ MADDESİ (c) FIKRASI HÜKMÜ GEREĞİNCE AZAMİ SÜRELERİNİ DOLDURMUŞ İKİNCİ SINIFA GEÇMİŞ ÖĞRENCİLERE 2 EK SINAV HAKKI VERİLİR HÜKMÜ VE 7146 SAYILI KANUN İLE BEDELLİ ASKERLİK YAPACAK ÖĞRENCİLERİN İDARİ İZİNLİ SAYILMALARINI DÜZENLEYEN YASAL DEĞİŞİKLİK GEREĞİNCE 2. EK SINAV TARİHLERİ
0

Misyon

Eğitim, öğretim ve araştırma faaliyetlerini uluslararası standartlarda yürüterek, teorik bilgilerin yanısıra uygulamaya yönelik öğretim sistemini esas alarak hukuk bilgisine sahip insanlar yetiştirmek ve mezunlarımızın adalet, yargı ve hukuk sistemimizin çeşitli kademelerinde görev yapacak donanımda olmalarını temin etmek.

Vizyon

Ulusal ve uluslararası düzlemde, alanında gurur duyulan, sürekli gelişmeyi ilke edinen, vereceği eğitim ve öğretimle ülkemizin hukuk ve adalet alanlarında eleman yetiştiren en iyi Adalet Meslek Yüksekokullarından biri olmak başlıca hedefimizdir. Yüksekokulumuzun bünyesinde kaliteli bir eğitim-öğretim oluşturarak temel değer ve ilkelerimiz ışığında ilimiz ve bölgemiz ile ilgili kalkınma programlarına katkıda bulunmaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi Adalet MYO
Merkezi Yerleşke, Dumlupınar Bulvarı, Merkezi, 07058, Konyaaltı, ANTALYA
Tel: +90 242 310 64 64
Tel: +90 242 310 64 64 - Faks