2020-2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI 5 İ DERLERİN SINAV PROGRAMI

Türk Dili, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi, İngilizce I, Bilgi ve İletişim Teknolojileri derslerinin sınavları 23 – 27 Kasım 2020 tarihleri arasında ders günü ve ders saatinde yapılacaktır.

* Diğer derslerin sınavları 30 Kasım – 4 Aralık 2020 tarihleri arasında ilgili dersin ders saatinde yapılacak olup; detaylı sınav programı ilerleyen bir tarihte duyurulacaktır.

0

Misyon

Eğitim, öğretim ve araştırma faaliyetlerini uluslararası standartlarda yürüterek, teorik bilgilerin yanısıra uygulamaya yönelik öğretim sistemini esas alarak hukuk bilgisine sahip insanlar yetiştirmek ve mezunlarımızın adalet, yargı ve hukuk sistemimizin çeşitli kademelerinde görev yapacak donanımda olmalarını temin etmek.

Vizyon

Ulusal ve uluslararası düzlemde, alanında gurur duyulan, sürekli gelişmeyi ilke edinen, vereceği eğitim ve öğretimle ülkemizin hukuk ve adalet alanlarında eleman yetiştiren en iyi Adalet Meslek Yüksekokullarından biri olmak başlıca hedefimizdir. Yüksekokulumuzun bünyesinde kaliteli bir eğitim-öğretim oluşturarak temel değer ve ilkelerimiz ışığında ilimiz ve bölgemiz ile ilgili kalkınma programlarına katkıda bulunmaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi Adalet MYO
Merkezi Yerleşke, Dumlupınar Bulvarı, Merkezi, 07058, Konyaaltı, ANTALYA
Tel: +90 242 310 64 64
Tel: +90 242 310 64 64 - Faks