2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BÜTÜNLEME SINAVLARININ İTİRAZLARI HAKKINDA DUYURU
Merhaba,
 

Bütünleme sınavlarına öğrenci itirazları Akademik takvimimize göre 5 Ağustos 2020 tarihine kadar yapılacak olup, itirazlar online bir şekilde 

http://sinavislem.akdeniz.edu.tr/notitiraz.aspx linkinden yapılacaktır.
 
Konuyla ilgili gerekli duyuruların yapılarak, İtirazlar ile ilgili süreçlerin takibinin yapılması için gerekli hassasiyetin gösterilmesi gerekmektedir.
 
iyi çalışmalar dilerim.

 

0

Misyon

Eğitim, öğretim ve araştırma faaliyetlerini uluslararası standartlarda yürüterek, teorik bilgilerin yanısıra uygulamaya yönelik öğretim sistemini esas alarak hukuk bilgisine sahip insanlar yetiştirmek ve mezunlarımızın adalet, yargı ve hukuk sistemimizin çeşitli kademelerinde görev yapacak donanımda olmalarını temin etmek.

Vizyon

Ulusal ve uluslararası düzlemde, alanında gurur duyulan, sürekli gelişmeyi ilke edinen, vereceği eğitim ve öğretimle ülkemizin hukuk ve adalet alanlarında eleman yetiştiren en iyi Adalet Meslek Yüksekokullarından biri olmak başlıca hedefimizdir. Yüksekokulumuzun bünyesinde kaliteli bir eğitim-öğretim oluşturarak temel değer ve ilkelerimiz ışığında ilimiz ve bölgemiz ile ilgili kalkınma programlarına katkıda bulunmaktır.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi Adalet MYO
Merkezi Yerleşke, Dumlupınar Bulvarı, Merkezi, 07058, Konyaaltı, ANTALYA
Tel: +90 242 310 64 64
Tel: +90 242 310 64 64 - Faks